SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
237 148 €
(1 168 € / m²)
Satış
3
2+
203 m²
ถนนราชวรุณ, เมืองพัทยา

yatak odası3
düz203 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

203.83 Sqm 3 Bedroom w/ Sea Views in Executive Residence 4 Pattaya Condo For Sale - EXFOUR12
Location: Soi Rajchawaroon, Pratumnak, PattayaBedroom: 3B...

Diğer
Teklifin yaşı: 334günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

ถนนราชวรุณ, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar