SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
41 273 €
(983 € / m²)
Satış
Atipik
1
42 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

yatak odasıatypical
düz42 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This is Studio, 1 Bathroom Condo for Rent and Sale in Pratumnak. Is Available in Foreigner Name Ownership, offering 36.26 Sqm of living area, located ...

Diğer
Teklifin yaşı: 329günler
Güncellendi: 329günler

Yerellikler

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kinnara

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar