SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
716 288 €
(3 673 € / m²)
Satış
Atipik
2+
195 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

yatak odasıatypical
düz195 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Developed by The Riviera Group, Pattaya’s No.1 Internationally Multi-Award Winning Property Developer and winner of andlsquo;Best High-Rise Condo Deve...

Diğer
Teklifin yaşı: 331günler
Güncellendi: 330günler

Yerellikler

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kinnara

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar