SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
66 569 €
(1 447 € / m²)
Satış
Atipik
1
46 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

yatak odasıatypical
düz46 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This is Studio, 1 Bathroom for Sale in Pratumnak, offering 46 Sqm of living area, located on the 7th floor, comes full furnished, European kitchen, op...

Diğer
Teklifin yaşı: 331günler
Güncellendi: 331günler

Yerellikler

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kinnara

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar