SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
396 754 €
(2 681 € / m²)
Satış
Atipik
2+
148 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

yatak odasıatypical
düz148 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This is 2 Bedrooms, 2 Bathrooms Condo for Sale in Na Jomtien. Is Available in Foreigner Name Ownership, offering 148 sqm of ling area, located on the...

Diğer
Teklifin yaşı: 332günler
Güncellendi: 332günler

Yerellikler

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kinnara

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar