SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
111 836 €
(2 485 € / m²)
Satış
Atipik
1
45 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

yatak odasıatypical
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Supalai Mare Pattaya Condo for Sale High floor and Sea Views! Ready for you to be new Owner! Is Available in Thai Name Ownership!! This is 1 Bedroom, ...

Diğer
Teklifin yaşı: 332günler
Güncellendi: 332günler

Yerellikler

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kinnara

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar