SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
119 825 €
(1 843 € / m²)
Satış
Atipik
2+
65 m²
ถนนพัทยาเหนือ, เมืองพัทยา

yatak odasıatypical
düz65 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Room type:64 sqm - 2 Bedrooms (2 bathrooms + 1 living room + balcony), 4th floor,Building BAmenities: (Fully equipped)* Living room: TV, sofa, dining...

Diğer
Teklifin yaşı: 329günler
Güncellendi: 328günler

Yerellikler

ถนนพัทยาเหนือ, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kinnara

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar