SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
99 955 €
(2 856 € / m²)
Satış
1
1
35 m²
ซอยนาเกลือ 16/1, เมืองพัทยา

yatak odası1
düz35 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

35.40 Sqm 1 Bedroom w/ Garden Views in Secret Garden Condominium Pattaya Condo For Sale - SG01
Location: Naklua 16/3 Alley, Naklua WongAmat, Pattaya

Diğer
Teklifin yaşı: 373günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

ซอยนาเกลือ 16/1, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar