SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
338 256 €
(2 728 € / m²)
Satış
2
2+
124 m²
นาเกลือ 18, เมืองพัทยา

yatak odası2
düz124 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This 2-bed, 2-bath apartment sits on a high floor in a beachfront highrise in NaKlua, and comes fully furnished with a large living area, great views...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 377günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

นาเกลือ 18, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar