SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
50 931 €
(1 455 € / m²)
Satış
Atipik
1
35 m²
ถนนเกษตรสิน 9, เมืองพัทยา

yatak odasıatypical
düz35 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

35.08 Sqm Studio w/ City Views in Cosy Beach View Condominium Pratumnak Pattaya Condo For Sale - COSYB11
Location: Soi Kasetsin 9 Alley, Cosy Beach, P...

Diğer
Teklifin yaşı: 384günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

ถนนเกษตรสิน 9, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar