SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
148 752 €
(3 915 € / m²)
Satış
1
1
38 m²
พระตําหนัก 5, เมืองพัทยา

yatak odası1
düz38 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

38.09 Sqm 1 Bedroom w/ City Views in The Panora Pattaya Condominium Condo For Sale - PANO08
Location: Pratumnak Soi 5, Pratumnak Hill, Pattaya

Diğer
Teklifin yaşı: 384günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

พระตําหนัก 5, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar