SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
51 485 €
(1 073 € / m²)
Satış
1
1
48 m²
ถนนชัยพฤกษ์ ซอย3, เมืองพัทยา

yatak odası1
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

48 Sqm 1 Bedroom with Garden Views in Porchland 2 Condo For Sale - Popular yet affordable high-rise project approximately 1.5 kilometer from Jomtien B...

Diğer
Teklifin yaşı: 383günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

ถนนชัยพฤกษ์ ซอย3, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar