SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
227 171 €
(1 475 € / m²)
Satış
3
2+
154 m²
พระตําหนัก 4, เมืองพัทยา

yatak odası3
düz154 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

154.56 Sqm 3 Bedroom w/ Pool Views in Nordic Dream Paradise Pattaya Condo For Sale - NDP06
Location: Soi Pratumnak 4, Pratumnak, Pattaya
Bedroom: 3

Diğer
Teklifin yaşı: 377günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

พระตําหนัก 4, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar