SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
100 066 €
(1 191 € / m²)
Satış
1
1
84 m²
ถนนราชวรุณ, เมืองพัทยา

yatak odası1
düz84 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

84.90 Sqm 1 Bedroom w/ Partial Sea & Pool Views in Executive Residence 3 Pattaya Condo For Sale - EXTHREE05
Location: Soi Rajchawaroon, Pratumnak, Pat...

Diğer
Teklifin yaşı: 383günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

ถนนราชวรุณ, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar