SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
163 696 €
(3 720 € / m²)
Satış
1
1
44 m²
จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา

yatak odası1
düz44 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

44 Sqm 1 Bedroom w/ Sea Views in The Riviera Ocean Drive Jomtien Condo For Sale – ROD31
Location: Jomtien
Bedroom: 1
Bathroom: 1
Balcony: 1

Diğer
Teklifin yaşı: 383günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar