SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
50 458 €
(1 529 € / m²)
Satış
2
1
33 m²
แขวงท่าแร้ง

yatak odası2
düz33 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Project : Premio Prime
GPS : https://goo.gl/maps/DvLATsmUwY46Tw8XA
Listing ID : CX-130062
FOR SELL : 1,850,000 ฿

döşenmiş
Teklifin yaşı: 72günler
Güncellendi: 72günler

Yerellikler

แขวงท่าแร้ง
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Connex Property

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar