SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
463 304 €
(7 595 € / m²)
Satış
Atipik
1
61 m²
ทางพิเศษศรีรัช, แขวงรองเมือง

yatak odasıatypical
düz61 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This elegantly appointed one bedroom, one bath condo is located on the 34th floor of The Bangkok Sathorn. It is an ultra luxurious condominium right ...

Diğer
Teklifin yaşı: 333günler
Güncellendi: 332günler

Yerellikler

ทางพิเศษศรีรัช, แขวงรองเมือง
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kinnara

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar