SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
448 730 €
(4 194 € / m²)
Satış
2
2+
107 m²
ถนนราชดําริ, แขวงปทุมวัน

yatak odası2
düz107 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Fantastic Views from the 28th floor of the Maneeye Residents in this two bedroom, three bath apartment for sale. The unit is 107 sqm, air conditioned...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

ถนนราชดําริ, แขวงปทุมวัน
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Siam Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar