SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
209 148 €
(3 122 € / m²)
Satış
Atipik
1
67 m²
ถนนราชดําริ, แขวงปทุมวัน

yatak odasıatypical
düz67 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This 1-bedroom condominium at The Rajdamri on the 10th floor boasts 67 sqm of internal space, providing a comfortable living environment.The Rajdamri...

Diğer
Teklifin yaşı: 333günler
Güncellendi: 332günler

Yerellikler

ถนนราชดําริ, แขวงปทุมวัน
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kinnara

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar