SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 681 942 €
(6 347 € / m²)
Satış
Atipik
2+
265 m²
ซอยอาร๊ย์ 2, แขวงพญาไท

yatak odasıatypical
düz265 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Luxury Living at Wan Vayla Na ChaophrayaDiscover a lifestyle of sophistication in this stunning 3-bedroom, 4-bathroom condo located in the prestigious...

Diğer
Teklifin yaşı: 211günler
Güncellendi: 172günler

Yerellikler

ซอยอาร๊ย์ 2, แขวงพญาไท
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kinnara

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar