SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
131 617 €
(1 530 € / m²)
Satış
2
2+
86 m²
ถนนวิทยุ, แขวงมักกะสัน

yatak odası2
düz86 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This is a Two bedroom, Two bath apartment for sale in the Witthaya Complex. Located on the high floor this spacious 86 sqm unit is fully furnished an...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıDöşenmişAhşap zeminKaldırımGüvenlikMutfak aletleriSu ısıtıcıGörüş

Diğer
Teklifin yaşı: 103günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

ถนนวิทยุ, แขวงมักกะสัน
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar