SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
931 974 €
(6 904 € / m²)
Satış
Atipik
1
135 m²
ถนนเพชรบุรี, แขวงมักกะสัน

yatak odasıatypical
düz135 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This spacious 1 bedroom condo for sale at Circle Living Prototype is located in the heart of Phetchaburi, Bangkok. With a total floor area of 135 sq....

Diğer
Teklifin yaşı: 335günler
Güncellendi: 334günler

Yerellikler

ถนนเพชรบุรี, แขวงมักกะสัน
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kinnara

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar