SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
283 688 €
(3 261 € / m²)
Satış
1
2+
87 m²
ซอยราชดําริ 2, แขวงลุมพินี

yatak odası1
düz87 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This is a one bedroom, two bath large corner unit for sale in the Baan Rajprasong Bangkok. This fully furnished apartment is situated on the 20th flo...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

ซอยราชดําริ 2, แขวงลุมพินี
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Siam Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar