SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 055 966 €
(8 800 € / m²)
Satış
2
2+
120 m²
ถนนราชดําริ, แขวงลุมพินี

yatak odası2
düz120 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2690Outstanding new development, this truly stunning project is ranked as one of the top condominiums in Thailand. Nestled between the lush expanse o...

Diğer
Teklifin yaşı: 373günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

ถนนราชดําริ, แขวงลุมพินี
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar