SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
313 853 €
(4 829 € / m²)
Satış
2
2+
65 m²
ซอยนภาศัพท์ 2, แขวงคลองตัน

yatak odası2
düz65 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

168 SUKHUMVIT 36World Class Private Residence 5 mins from BTS ThonglorA Low-Rise Condo, Luxury Class level, the building is applied with Japanese des...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

ซอยนภาศัพท์ 2, แขวงคลองตัน
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Siam Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar