SUPA24
77 734 €
(1 413 € / m²)
Satış
2
1
55 m²
ซอยลพา, แขวงช่องนนทรี

yatak odası2
düz55 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Project : Resorta Yen-Akat
GPS : https://goo.gl/maps/xXCk6tqRY8tLHmBM9
Listing ID : CX-105028
FOR SELL : 2,850,000 ฿

döşenmiş
Teklifin yaşı: 71günler
Güncellendi: 71günler

Yerellikler

ซอยลพา, แขวงช่องนนทรี
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Connex Property

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar