SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
406 987 €
(4 788 € / m²)
Satış
2
2+
85 m²
ถนนเพชรบุรี, แขวงบางกะปิ

yatak odası2
düz85 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Beautiful View and Peaceful Compound. This two bedroom, two bath condo for sale is situated on the 28th floor and showcases amazing city views from t...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

ถนนเพชรบุรี, แขวงบางกะปิ
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Siam Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar