SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
41 749 €
(1 670 € / m²)
Satış
1
1
25 m²
ซอยตาลเดี่ยว 1

yatak odası1
düz25 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Why Choose CQCB Condo?This luxury boutique condominium is limited to just 88 of the highest quality units that you will find anywhere in the region. ...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

ซอยตาลเดี่ยว 1
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Siam Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar