SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
231 662 €
(2 574 € / m²)
Satış
Atipik
2+
90 m²
ถนนเพชรเกษม

yatak odasıatypical
düz90 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This 2 Bedrooms condo is located on the beach in Khao Tao. The unit has 90 SQM of living space with 2 bedrooms, 2 bathrooms and a open plan living and...

Diğer
Teklifin yaşı: 337günler
Güncellendi: 336günler

Yerellikler

ถนนเพชรเกษม
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kinnara

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar