SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
186 394 €
(1 234 € / m²)
Satış
Atipik
2+
151 m²
Sri Tapee Road

yatak odasıatypical
düz151 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Fully furnished sea view condo for sale in Samui Island.Infinity Samui covers an area of 10 Rai. and consists of 67 apartments and penthouse nestled ...

Diğer
Teklifin yaşı: 332günler
Güncellendi: 331günler

Yerellikler

Sri Tapee Road
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Kinnara

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar