SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
4 144 426 €
(11 111 € / m²)
Satış
Atipik
2+
373 m²
Grand Hyatt Road

yatak odasıatypical
düz373 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

We are pleased to present this elegant three-bedroom apartment at Marina Residences, a contemporary low-rise development set on the beautiful Shura Is...

Diğer
Teklifin yaşı: 69günler
Güncellendi: 68günler

Yerellikler

Grand Hyatt Road
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Saudi Arabia Sotheby's International Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar