Teklifler listesi
25
25
25
109 900 €
(4 995 € / m²)
Satış
1
1
22 m²
Antolská, Petržalka
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
1
düz
22 m²
banyolar
Çevir İngilizce
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACE
POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
İnternet
Klima
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Zemin
Açık yaşam alanı
Duş kabini
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
B - Çok ekonomik
bina tipi:
Karışık
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
7günler
Güncellendi:
7günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Antolská, Petržalka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.