Teklifler listesi
34
34
34
369 990 €
(5 692 € / m²)
Satış
3
1
65 m²
Bosákova, Petržalka
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
65 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Existujú byty, ktoré pôsobia dobre na fotkách.
A potom sú byty, v ktorých si už pri prvej obhliadke poviete, že tu chceme bývať.
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
B - Çok ekonomik
bina tipi:
Karışık
Isıtma tipi:
Merkezi uzaktan kumanda
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
1günler
Güncellendi:
1günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Bosákova, Petržalka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.