Teklifler listesi
11
11
11
299 000 €
(5 155 € / m²)
Satış
Atipik
1
58 m²
Račianska, Nové Mesto
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
58 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Moderný 2-izbový byt s lodžiou v projekte Green Corner – Račianska 69, Bratislava – Nové Mesto
Pokoj, príroda a moderný mestský život v harmónii.
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
bina tipi:
Karışık
Isıtma tipi:
Diğer
zemin:
4. zemin 7
Teklifin yaşı:
6günler
Güncellendi:
6günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Račianska, Nové Mesto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.