Teklifler listesi
21
21
21
79 990 €
(1 666 € / m²)
Satış
2
1
48 m²
Fučíkova, Holíč
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
48 m²
banyolar
Çevir İngilizce
RADO Reality vám ponúka na predaj čiastočne zariadený dvojizbový byt v meste Holíč.
Byt disponuje priestrannou chodbou, obývacou izbou, spálňou, ku...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
İnternet
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Fučíkova, Holíč
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.