Teklifler listesi
9
9
9
87 550 €
(2 575 € / m²)
Satış
5
1
34 m²
Булевар ослобођења
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
5
düz
34 m²
banyolar
Srpski:
Sjajna nameštena garsonjera kod Futoške Pijace!
Stan je potpuno opremljen i sve što se u njemu nalazi je novo i uključeno u cenu.
Uknjižen ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
443günler
Güncellendi:
442günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Булевар ослобођења
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.