SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
676 173 €
(3 019 € / m²)
Satış
Atipik
2+
224 m²
Avenida Raúl Labbé, Lo Barnechea

yatak odasıatypical
düz224 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excellent apartment for sale in Jardín Costanera, Raúl Labbé, Lo Barnechea. Very good northwest orientation, unobstructed views to the north, modern d...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Avenida Raúl Labbé, Lo Barnechea
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Coldwell Banker Los Trapenses

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar