SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
850 423 €
(3 697 € / m²)
Satış
3
2+
230 m²
Saffron Avenue

yatak odası3
düz230 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Luxury 3 Bed Penthouse for sale on Eden Island – SeychellesEsales Property ID: es5554649Eden IslandSeychellesDiscover Your Dream Oasis: A Luxury 3-Bed...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıBanyoYüksek tavanlarDoğal ışıkDöşenmişAhşap zeminKaldırımGörüşMutfak aletleriÇamaşır makinesiAkıllı cihazlarGüvenlikTeras

Diğer
Teklifin yaşı: 201günler
Güncellendi: 165günler

Yerellikler

Saffron Avenue
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Esales Property Ltd

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar