SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
85 000 €
(1 491 € / m²)
Satış
2
1
57 m²
Aleea Făget, Arad

yatak odası2
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Vă oferim spre achiziție un apartament situat în zona centrală – Piața Spitalului, una dintre cele mai căutate locații din Arad pentru locuit sau inve...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 28günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Aleea Făget, Arad
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ACASA | Agenție imobiliară

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar