SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
380 000 €
(3 220 € / m²)
Satış
1
2+
118 m²
Rua da Princesa, Vila Real de Santo António

yatak odası1
düz118 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

1+2 Bedroom Apartment with 106.92sqm of Gross Private Area With 106.92sqm of gross private area, this apartment stands out for its modern architectur...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıDoğal ışıkAhşap zeminMutfak aletleriDuş kabiniSu ısıtıcıGüvenlikYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 16günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

Rua da Princesa, Vila Real de Santo António
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Around The Sun

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar