SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
550 000 €
(8 730 € / m²)
Satış
2
2+
63 m²
Rua Pêro de Alenquer, Vila Real de Santo António

yatak odası2
düz63 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2-Bedroom apartment, new build, 50 metres from Monte Gordo Beach - South/West facing Discover this 2-bedroom apartment under construction, located on...

Diğer
Teklifin yaşı: 57günler
Güncellendi: 27günler

Yerellikler

Rua Pêro de Alenquer, Vila Real de Santo António
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar