Teklifler listesi
19
19
19
595 000 €
(3 790 € / m²)
Satış
2
2+
157 m²
Vila Nova de Gaia
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
157 m²
banyolar
2+
LUXURY conditioned access condominium.
With the development of Quinta Marques Gomes, a unique investment opportunity is born in the Gaia area.
In an ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Vila Nova de Gaia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
CENTURY 21 Realty Art Foz
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
CENTURY 21 Realty Art Foz