SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 600 000 €
(4 819 € / m²)
Satış
6+
2+
332 m²
Rua do Boque, Vila Nova de Gaia

yatak odası6+
düz332 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Luxury 4-Bed Apartment at Quinta Marques Gomes | Golden Hour Real EstateLocated in the prestigious Quinta Marques Gomes development, where the Douro R...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua do Boque, Vila Nova de Gaia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Golden Hour - V.N. de Gaia

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar