SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
262 000 €
(1 087 € / m²)
Satış
3
2+
241 m²
Rua do 25 de Abril, Vila Nova de Gaia

yatak odası3
düz241 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Spacious T3 apartment with a total area of 241 m2, located in Perosinho, Vila Nova de Gaia. Just a few minutes from Vila Nova de Gaia city center and ...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua do 25 de Abril, Vila Nova de Gaia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Domus RS | Mediação Imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar