SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 700 000 €
(5 075 € / m²)
Satış
6+
2+
335 m²
Rua das Chieiras do Meio, Vila Nova de Gaia

yatak odası6+
düz335 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ALL EQUIPPED! LUXURY PROPERTIES!New Penthouse T5 apartment with exclusive luxury finishes, located in the parish of Canidelo, municipality of Vila nov...

Diğer
Teklifin yaşı: 42günler
Güncellendi: 42günler

Yerellikler

Rua das Chieiras do Meio, Vila Nova de Gaia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar