SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
390 000 €
(4 699 € / m²)
Satış
4
2+
83 m²
Rua do Boque, Vila Nova de Gaia

yatak odası4
düz83 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartment mit zwei Schlafzimmern in Canidelo!Mit einer ausgezeichneten Lage und einer atemberaubenden Umgebung in Vila Nova de Gaia.Dieses Apartment m...

Diğer
Teklifin yaşı: 41günler
Güncellendi: 41günler

Yerellikler

Rua do Boque, Vila Nova de Gaia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar