SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
600 000 €
(3 488 € / m²)
Satış
6+
2+
172 m²
Rua do Boque, Vila Nova de Gaia

yatak odası6+
düz172 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Fantastische Wohnung mit vier Schlafzimmern.Diese Wohnung wurde sorgfältig entworfen, um außergewöhnlichen Komfort, Qualität und Harmonie zu bieten.Ei...

Diğer
Teklifin yaşı: 41günler
Güncellendi: 41günler

Yerellikler

Rua do Boque, Vila Nova de Gaia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar