SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
245 000 €
(1 885 € / m²)
Satış
3
2+
130 m²
Rua Barão do Corvo, Vila Nova de Gaia

yatak odası3
düz130 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Newly Opened 3 Bedroom Apartment in the City Center We present this excellent 3 bedroom apartment, completely new, located in a central area, with imm...

Diğer
Teklifin yaşı: 47günler
Güncellendi: 34günler

Yerellikler

Rua Barão do Corvo, Vila Nova de Gaia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Predimed

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar