SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
635 000 €
(2 089 € / m²)
Satış
3
2+
304 m²
Rua do Barreiro, Vila Nova de Gaia

yatak odası3
düz304 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

New 3-bedroom apartment with private garden / Luxury condominium - Madalena, Vila Nova de Gaia. Where luxury meets the tranquillity of the sea In this...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıAyrı mutfakDuş kabiniMutfak aletleriSu ısıtıcıDoğal ışıkYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 70günler
Güncellendi: 54günler

Yerellikler

Rua do Barreiro, Vila Nova de Gaia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Predimed

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar