SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 400 000 €
(9 333 € / m²)
Satış
Atipik
2+
150 m²
Rua da Seca do Bacalhau, Vila Nova de Gaia

yatak odasıatypical
düz150 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Magnificent 4 bedroom flat with 250.50 m2 of gross area, 3 parking spaces and storage, facing the Atlantic Ocean.

Diğer
Teklifin yaşı: 74günler
Güncellendi: 74günler

Yerellikler

Rua da Seca do Bacalhau, Vila Nova de Gaia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Viver nas Ondas - Mediação Imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar